Aplikacje w Berlinie

Aplikacje składane w Berlinie. Ważne informacje.

Zanim wybierzesz firmę pośredniczącą w uzyskaniu wizy lub zdecydujesz się na osobiste aplikowanie w konsulacie w Berlinie, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Opłata kurierska - 199 zł.

Najtaniej w Polsce. Nasza propozycja to 199 zł za całość zlecenia.
W tej cenie oferujemy złożenie i odbiór dokumentów. Prosimy przeanalizować, czy warto wysyłać dokumenty kurierem lub poświęcać 2 dni na wyprawę do Berlina. Inne firmy pośredniczące pobierają opłatę kurierską od 430 do nawet ponad 600 zł.*

Dokumenty składa i odbiera nasz pracownik.

W konsulatach w Berlinie jesteśmy przynajmniej raz lub 2 razy w tygodniu. Pozwala to na bieżące uzupełnianie informacji, bezpośredni kontakt z pracownikami konsularnymi. Prosimy sprawdzić, czy taki model pracy mogą zaoferować inne firmy.
Prosimy także przeanalizować, czy warto wysyłać dokumenty kurierem i podejmować ryzyko niekompletnych lub źle przygotowanych dokumentów.

Opłata za pośrednictwo wizowe.

Prosimy sprawdź całość opłat. Wierzymy, że oferujemy najniższe ceny za pośrednictwo w Polsce. Im większa grupa, tym tańsze pośrednictwo.

Profesjonalizm i rozpoznawalność naszej firmy.

Współpracujemy z konsulatami w Berlinie już od dawna. We współpracy z wieloma z nich wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą renomę przez wzorcowo przygotowane aplikacje. Przez to w wielu konsulatach możemy liczyć na specjalne traktowanie naszych zleceń. Uzyskujemy np. szybsze niż oficjalnie wydawanie wiz.

W wielu sytuacjach umiemy pomóc w odpowiednim przygotowaniu aplikacji, aby wyeliminować ryzyko odmowy przyznania wizy.
Gwarantujemy całkowity zwrot opłat wizowych, kurierskich oraz naszego pośrednictwa w przypadku nieprzyznania wizy.**

* Informacje zebrane przez naszą firmę na podstawie ogólnodostępnych danych na stronach internetowych (stan na 04/08/2012)
** Pod warunkiem spełnienia wymogów aplikacyjnych i dotrzymania terminów dostarczenia do nas dokumentów. Przeczytaj o programie gwarancyjnym.